Vertegenwoordigers

Ontvangt u graag aanvullende informatie? Wij komen graag bij u langs op de momenten wanneer het u goed uitkomt. Bel of mail ons en wij maken graag een afspraak met u!

Arjan Dijk

Nationale Accounts

a.dijk@oliehoorn.nl
Bel: +31-(0)229 244 660

Jeffrey Draaisma

Ondersteuning Landelijk

jdraaisma@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 88 98 66

Tim Konst

Verkoop Binnendienst

tkonst@oliehoorn.nl
Bel: +31-(0)229 244 660

Mike van der Velden

Verkoop binnendienst

verkoop@oliehoorn.nl
Bel: +31-(0)229 244 660

Jeroen Dijkstra

Regio Noord

jdijkstra@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 86 03 42

Andre Nijeboer

Regio Noord/Oost

anijeboer@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 30 56 12 35

David Muntjewerff

Regio Noord-Holland

dmuntjewerff@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 53 53 63 38

Peter van de Wetering

Regio Zuid/Belgiƫ

pvandewetering@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 51 26 31 61

Rick Willemsen

Regio Zuid/Oost

rwillemsen@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 89 43 44